Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları’na sesleniyor (CANLI)

ANKARA (İGFA) – AK Parti Genel Merkez’de düzenlenen İl Başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, önümüzdeki yıl Mart ayında gerçekleşecek seçimlerle birlikte hem merkezi yönetim, hem de yerel yönetimi birlikte yönetmenin adımlarını atacaklarını söyledi.

“Siyasetteki başarımızın sırrı proje geliştirmeye odaklanmamız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ” Milletimizin desteğiyle 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta sadece 2 hafta arayla iki seçim kazanma başarısı göstermedik, aynı zamanda Türk demokrasisinin namusunu da şerefini de biz kurtardık” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da göndermelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu zatın seçim yenilgisi üzerinden kaç gün geçti. Hala destekleri karşılığnda kapalı kapılar arkasında neyin sözünü erdiğini açıklamadı. Zihniyet değişmedikçe CHP Genel Başkanlığı’na kimin hangi kumpasla getirildiğinin bizim nazarımızda hiçbir anlamı yok” dedi.

İl Başkanlarına deprem bölgesinin unutulmamasının da çok önemli olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şunu unutmayın milletin umudu biziz” dedi.

EMEKLİ MAAŞLARINDA İYİLEŞTİRME

Emekli maaşlarında iyileştirmenin de yapılacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meydanlarda söz verdiğimiz üzere en düşük memur maaşını 22 bin 17 liraya yükseltiyoruz. Ortalama memur maaşını 25 bin 15 liraya çıkarıyoruz. Emekli maaşları konusunda da gerekli talimatları verdim. Çalışmalar başladı” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - canlı casino siteleri Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -