Gündem

İYİ Parti Bursa: Minimum 6-7 vekille Bursa’yı temsil edeceğiz

BURSA (İGFA) – İYİ Parti Bursa İl Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu, Merve Özdemir Çevik moderatörlüğündeki “Odak Noktası” programında canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Siyasetin dilinin sertleşmesi ile ilgili de değerlendirmelerde buluna Dr. Hasanoğlu, iktidarın kendilerinin gidici olduğunu anladıklarından bu yana paye çıkarmaya başladıklarını söyledi. Bu sert dilin de 14 Mayıs akşamı sona ereceğini, 15 Mayıs sabahı güneşin çok farklı şekilde doğacağına inandığını kaydetti.

“BURSA’DAN MİNİMUM 6-7 MİLLETVEKİLİYLE BURSA’YI TEMSİLE KUCAKLAYACAĞIZ”

“Biz Bursa’da birinci bölgede kesinlikle birinci parti olacağız” diyen Hasanoğlu, “İkinci bölgede biz yine kafa kafaya yarışırız ama orası biraz daha dengede duruyor gibi. İkinci bölgede de minimum üç milletvekilleriyle maksimum sayıda TBMM’de Bursa’yı temsille kucaklayacağız. Toplamda minimum 6-7 milletvekiliyle Bursa’yı temsil edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Kişisel hırslarla olacak bir seçim dönemi olmadığının altını çizen Başkan Hasanoğlu, seçimin önemine dikkati çekti.

Hür iradeleriyle sandık başına gitmelerini isteyen Başkan Hasanoğlu, “Gençlerimizin umudu olacak projelerle yeniden kucaklanması için İYİ Parti’ye ve 13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermeye çağırıyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - canlı casino siteleri Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -