Gündem
Mardin 1969 Spor’da Çınar maçı hazırlıkları start aldı
![](https://sagliklihaberler.net/wp-content/uploads/2022/10/Mardin-1969-Sporda-Cinar-maci-hazirliklari-start-aldi-750x470.jpg)
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1.Grup 4’üncü hafta maçında Mardin 1969 Spor Çınar Belediye ile karşılaşıyor. Kırmızı- lacivertli takım bu maçın hazırlıklarına başladı.
Haber Giriş Tarihi: 19.10.2022 12:02
Haber Güncellenme Tarihi: 19.10.2022 12:02
Şehmus EDİS (MARDİN İGF)
Mardin 1969 Spor bugün yaptığı antrenmanla BAL 1. Grup 4. haftasında karşılaşacağı Çınar Belediye maçı hazırlıklarına startı verdi. ,
Ligin 4. haftasında sahasında Çınar Belediye ile karşılaşacak olan Mardin 1969 Spor, 21 Kasım Şehir Stadı’nda yaptığı antrenman ile bu maçın hazırlıklarına başladı.
Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü gözetiminde gerçekleşen idman 1 saat 30 dakika sürdü.
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, pas oyunlarıyla devam etti.Kırmızı- lacivertliler son bölümde dar alanda çift kale maçlar yaptı. Mardin 1969 Spor hazırlıklarını bugün yapacağı antrenman ile sürdürecek.