Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyatsız Gençleşme – Kolajen Mucizesi

Ameliyatsız Gençleşme – Kolajen Mucizesi

 

Günümüzde insanlar yüz gençleştirmek için artık cerrahi yöntemlere alternatif uygulamalar tercih etmektedir. Ciltteki kırışıklardan kurtulmak için cerrahi yöntemlere başvuran kişiler ameliyat sonrasında oluşan komplikasyonlardan kaçınmaktadır. Yüzlerinde ameliyat izi taşımak istemeyenler ve operasyon sonrasında yüzlerinde alerji , kızarık ve şişlik görmek istemeyen kişiler doğal yöntemlere başvurmaktadır. Bu anlamda son zamanlarda en çok tercih edilen doğal, ameliyatsız gençleşme uygulamalardan biri Ds V-line kolajen ip uygulamasıdır.

Ds V-line kolajen ip cildin ihtiyacı olan kolajenin cilde yedirilmesi ile yapılan yan etkisi gözlenmeyen, anında ve iyi sonuçlar veren bir tedavi yöntemidir. Cerrahi herhangi bir işleme gerek kalmadan ameliyatsız gençleşme imkanı sunan ve derin kırışıklardan kurtulmanın mümkün olduğu kolajen ip Ds V-line uygulaması ,kolajen ipliklerle eşit şekilde kırışıklar doldurularak aktif bileşenlerin hücreler arası boşluklardan derinin derinliklerine nüfuz etmesi sağlanarak cildin altında nemlendirici bir kollajen biriktirilmesidir. Böylece cilt kaybettiği kolajeni geri kazanır ve ayrıca kolajen üretimi de desteklenmiş olur, bunun sonucunda ciltte oluşan ince ve derin kırışıklıkların giderilmesi sağlanır.

Ciltte kırışıklık oluşmasının sebebi de zaten kolajenin yirmili yaşlardan sonra azalmaya başlamasıdır. Cildin ihtiyacı olan kolajeni tekrar yeteri kadar depolamak da besin yoluyla pek mümkün değildir. Bu sebeple yaş ilerledikçe önce ince çizgiler belirmeye başlar daha sonrasında kolajen üretimi neredeyse durma noktasına gelince de derin kırışıklar meydana gelir.

Cildinde kırışıklık oluşmaya başlayan bazı kişiler daha önceki zamanlarda popüler olan bazı cerrahi yöntemleri araştırırken karşılarına çıkan komplikasyonlardan çekinmekte ve alternatif gençleşme yöntemlerini araştırmaktadır. Yeni uygulamalara karşı doğal olarak insanların kafasında soru işareti oluşmaktadır Ameliyatsız gençleşme gerçekten mümkün mü diye merak etmektedir. Ameliyatsız gençleşme yöntemlerinin sonuçları ve kalıcılığı merak edilmektedir. Bu makalemizde bu sorulara yanıt vermeye çalıştık.

Ameliyatsız Gençleşme Mümkün mü ?

Kolajen ip Ds V-line uygulamasıyla sadece ince kırışıklıklardan değil derin kırışıklardan bile kurtulmak mümkün, kolajen yedirilerek cildin eski sağlığına kavuşmasının hedeflendiği kolajen ip uygulaması oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Üstelik tamamen doğal ve ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. Bu uygulamayı mutlaka bu uygulama üzerinde uzman olan işinin ehli kişilere yaptırmalısınız. İyi sonuç almak için yaptıracağınız merkezin de önemi vardır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - canlı casino siteleri Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -