Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office Satın Al

Microsoft Office Satın Al

Office, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için tasarlanmış yeni özelliklerle daha da iyi. Eskiden yalnızca Word, PowerPoint ve Excel olan Office, şimdi 40’tan fazla uygulama ve hizmet içeriyor. Ayrıca ihtiyaçlarınızı tek bir yerde bulabilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Office 365 nedir?

Microsoft Office, modern çalışma yöntemlerini optimum araçlarla birleştiren bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Excel ve Outlook gibi sınıfının en iyisi uygulamaları OneDrive ve Microsoft Teams gibi güçlü bulut hizmetleriyle birleştirerek herkesin istediğini her yerde ve herhangi bir cihazda oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanır.

Office 365 ile en iyi çalışmanızı oluşturun. PC ve Mac için Office 365, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote’u içerir; yalnızca Publisher ve Access for PC’yi içerir. En yeni ve en iyi uygulamalarla dünyanın her yerinden tüm cihazlarınıza erişin. Office 2021, PC’ler veya Mac’lerle harika çalışır. Belge oluşturmak veya düzenlemek için İnternet erişimi gerektirmez. Antivirüs paketleri için bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - canlı casino siteleri Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -