Spor
İzmitli Periler Play-Off’a zaferle başladı
![](https://sagliklihaberler.net/wp-content/uploads/2023/04/izmitli-periler-play-offa-zaferle-basladi-7UN5C3Aq-750x470.jpg)
KOCAELİ (İGFA) – Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde normal sezonu 3’ncü sırada bitiren İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Play-off Çeyrek Final serisini ilk maçında Tourısm x Boğaziçi Basketbol’u konuk etti.
Atatürk Spor Salonu’nda oynanan mücadelenin ilk çeyreğini 21-18 önde kapatan İzmitli Periler devreye 43-37 geride girdi. İkinci yarı ile birlikte oyunda üstünlüğü ele alan İzmitli Periler, maçı 72-70 kazanarak seride 1-0 öne geçti.
YARI FİNAL İÇİN PARKEYE ÇIKACAK
İzmit Belediyespor serinin ikinci maçında, 14 Nisan Cuma günü saat 17.00’de Tourısm x Boğaziçi Basketbol’a konuk olacak.
İzmitli Periler, bu maçı da kazanması halinde yarı finale yükselecek.