Yerel

Perşembe’nin merkezi de asfaltlanıyor

ORDU (İGFA) – Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yolları ile birlikte ilçe merkezlerinde de yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

BAŞKAN GÜLER: “ULAŞIM YATIRIMLARIMIZ ARTARAK SÜRECEK”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Perşembe ilçesine bağlı Kacalı mahallesinde bir cadde ve bir sokağın daha sıcak asfalt ile buluştuğunu söyledi.

Başkan Güler yaptığı açıklamada, “Perşembe ilçemizde, Yaşar Doğu Caddesi ile Atik Sokakta gerçekleşen çalışmalar kapsamında altyapıyı baştan aşağı yeniledik. Cadde ve sokağı sıcak asfalta kavuşturduk. Gerek Perşembe ilçemizde gerekse diğer ilçelerde ulaşımda ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tamamlanan ve devam eden ulaşım yatırımlarıyla birçok sorunu çözüme kavuşturduk. Belirlenen program çerçevesinde tüm sorunları kararlılıkla çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - canlı casino siteleri Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -